ul. Staszica 8  46-100 Namysłów  tel/fax 77 4100522

Strona główna
statut
aktualności
z życia szkoły
oferta edukacyjna
terapia
Samorząd Uczniowski
sport
zainteresowania
praktyka
galeria
dokumenty szkolne

 

DZIEŃ MAMY I TATY

Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła   rodzinnego  i  szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka.    Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem.

Z tej właśnie okazji  we wtorek 9 czerwca 2015r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Aula szkoły stała się sceną, na której uczniowie zaprezentowali program artystyczny w formie przedstawienia bajki „Czerwony Kapturek” i piosenek dla kochanych rodziców. W kolorowych strojach odgrywały swoje role: tytułowy Czerwony Kapturek-Amanda Smok, Mama Czerwonego Kapturka-Ilona Gąszczak, Tata Czerwonego Kapturka-Grzegorz Wiącek, Babcia Czerwonego Kapturka- Paulina Buczyńska, Wilk- Jan Maciej, Gajowy- Monika Lech, Dzięcioł- Weronika Walczok, Sarna-Marta Bazylewicz, Motyle- Aneta Bednarek i Barbara Łętowska,Sąsiadka - Roksana Jabłońska, Drwale- Szymon Fiebig, Maciej Szynklarz, narratorzy- Agnieszka Bazylewicz i Radosław Kopcik

Następnie dzieci wręczyły rodzicom prezenty, które same wykonały. 

Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

      Takie spotkania są okazją do bliższego poznania oraz do wyrażenia podziękowania za trud, jaki włożyli rodzice w wychowanie swoich pociech.

 

 

 

Organizatorzy:
Renata Stężała
Magdalena Pilis
Bogusława Plewak