ul. Staszica 8  46-100 Namysłów  tel/fax 77 4100522

Strona główna
statut
aktualności
z życia szkoły
oferta edukacyjna
terapia
Samorząd Uczniowski
sport
zainteresowania
praktyka
galeria
dokumenty szkolne

 

 

Podwieczorek dla zaginionych to świąteczna akcja Fundacji ITAKA, w ramach której zbierane są środki na rzecz wsparcia poszukiwań ludzi zaginionych oraz pomocy dla ich rodzin.

Dlaczego podwieczorek? Bo to najprzyjemniejszy posiłek dnia - jesteśmy w gronie bliskich, jemy smaczne dania, delektujemy się chwilą... Rodziny zaginionych nie przeżywają takich chwil, w napięciu oczekują cały czas na najdrobniejszy znak od ich bliskich.

Na Podwieczorek dla Zaginionych w Zespole Szkół Specjalnych im. A. Mickiewicza w Namysłowie zaprosili nauczycieli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem Anną Chmielewską. 13 lutego 2013roku,  udało się dzięki temu spotkaniu zebrać 112,70zł, które zostaną przeznaczone na pomoc dla rodzin, w zakresie poszukiwań oraz wsparcia psychologicznego, prawnego i socjalnego.  Nauczyciele otrzymali garść informacji na temat fundacji i jej działalności, oraz materiały, które mogą wykorzystać w swojej pracy wychowawczej.

Zachęcamy wszystkich do zorganizowania Podwieczorku dla Zaginionych. Szczegóły na: http://podwieczorek.zaginieni.pl/jak_przylaczyc_sie_do_akcji

 

opiekun SU

Anna Chmielewska