ul. Staszica 8  46-100 Namysłów  tel/fax 77 4100522

Strona główna
statut
aktualności
z życia szkoły
oferta edukacyjna
terapia
Samorząd Uczniowski
sport
zainteresowania
praktyka
galeria
dokumenty szkolne

 

Przed chwilą były wakacje, a już pracowity wrzesień za nami.

5 września klasa 3GZE-T z p. Anią Chmielewską uczestniczyła w Narodowym Czytaniu – imprezie pod patronatem Prezydenta RP, która odbyła się pod Biblioteką Publiczną w Namysłowie.

W Turnieju Integracyjno- Sportowym, który odbył się 16 września, uczestniczyła młodzież ze szkoły przysposabiającej do pracy wraz z panią Anią Tomaszowską i p. Violą Bojarzyńską.

Dzień później p. Honorata Stańczyk i jej uczniowie aktywnie uczestniczyli z VIII edycji projektu „Raduj się z nami” na Warsztatach Terapii Zajęciowej.

Już od początku roku szkolnego myślimy o ochronie środowiska i ekologii. Wraz z całą Polską 19 września sprzątaliśmy świat wokół nas. A za chwile p. Ania Chmielewska i p. Ola Czapla zaproszą nas na kolejne ekologiczne wyzwania. Bądźcie czujni.

Był i czas na zabawę. Nieco wcześniej niż w kalendarzu, uczniowie naszej szkoły bawili się na dyskotece szkolnej z okazji Dnia Chłopaka. Dziękujemy p. Magdzie Kowalskiej i p. Violi Bojarzyńskiej za wspólne tańce.

Miesiąc zakończył się na wesoło. 26 września gościł w naszej szkole Interaktywny Kabaret z Opola ze spektaklem „Koziołek Matołek Show”. My tez byliśmy aktorami! Dziękujemy i czekamy na więcej.

Zapraszamy na nasz facebook’owy profil: ZSS Namysłów